piątek, 27 czerwca 2014
Podziękowanie dla nauczyciela.
1 komentarz:
Beata
4 lipca 2014 02:43
Sama jestem nauczycielem... gdyby oś takiego otrzymała od uczniów byłabym zachwycona :)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
‹
›
Strona główna
Wyświetl wersję na komputer
Sama jestem nauczycielem... gdyby oś takiego otrzymała od uczniów byłabym zachwycona :)
OdpowiedzUsuń