czwartek, 3 października 2013
Dla najlepszej siostry
A prezent daje siostra, która bardzo lubi samoloty :)
2 komentarze:
Unknown
3 października 2013 02:11
Cudeńka tworzysz, oj wspaniałość. Fajowe kolorki
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Eawera
4 października 2013 02:18
Świetny składak! Radosny klimat:)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
‹
›
Strona główna
Wyświetl wersję na komputer
Cudeńka tworzysz, oj wspaniałość. Fajowe kolorki
OdpowiedzUsuńŚwietny składak! Radosny klimat:)
OdpowiedzUsuń