czwartek, 20 listopada 2014
Czyż to nie pięknie??
Człowiek przeżywa ślub, pierwszą rocznicę... itd...
a tu tak piękna... 40 rocznica...
Bo to to pokolenie w którym zepsute rzeczy się naprawiało, a nie wyrzucało ;)
1 komentarz:
Arleta
14 kwietnia 2016 10:20
bardzo ładny
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
‹
›
Strona główna
Wyświetl wersję na komputer
bardzo ładny
OdpowiedzUsuń