niedziela, 7 grudnia 2014
z serca, z sercem...
Miało być z SERCAMI z dużą ilością serc...
No i jest!
A poza tym...
Jest dużo więcej miejsca na życzenia...
ba... To mini książka...
Bo jak napisać tylko kilka słów, jak dzień taki ważny, a chwila podniosła :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
‹
›
Strona główna
Wyświetl wersję na komputer
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz